Jak udostępnić czyjąś relację na Instagramie

jak udostępnić czyjąś relacje na instagramie

Udostępnianie czyjejś relacji na Instagramie może być prostym sposobem na dzielenie się ulubionymi momentami z innymi użytkownikami. Istnieje wiele metod udostępniania relacji, zależnie od tego, czy zostałeś oznaczony w danej relacji czy nie. Możesz również udostępnić relację poprzez zrobienie zrzutu ekranu lub nagranie ekranu w celu udostępnienia w formie filmu. Istnieje również opcja wysłania linka do relacji znajomym w wiadomości. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o udostępnianiu relacji na Instagramie i zobaczyć instrukcję krok po kroku, zapraszamy do lektury naszego artykułu.

Jak udostępnić czyjeś Stories na swoim profilu?

Aby udostępnić czyjeś Stories na swoim profilu Instagram, musisz zostać otagowany w danej relacji. Gdy zostaniesz oznaczony, otrzymasz powiadomienie z opcją „Dodaj do swojej relacji”. Możesz skorzystać z tej opcji, aby udostępnić relację na swoim profilu. Powiadomienie o tagowaniu znajdziesz w sekcji „Powiadomienia o tagowaniu” w aplikacji Instagram.

Możesz pokazać czyjąś relację swoim znajomym, wysyłając im link do niej. Aby to zrobić, otwórz wybraną relację i wybierz opcję „Udostępnij”. Możesz także skopiować link do relacji i wysłać go znajomym ręcznie. Wybierz metodę, która jest dla Ciebie najwygodniejsza.

Jak dodawać relacje na Instagramie?

Dodawanie relacji na Instagramie jest łatwe i zabawne. Możesz zrobić zdjęcie lub nagrać krótki filmik, dodać filtry, naklejki, teksty czy emotikony i udostępnić go swoim obserwującym. Wystarczy wybrać opcję „Dodaj do relacji” na ekranie głównym aplikacji i stworzyć kreatywną historię, którą inni będą mogli zobaczyć przez 24 godziny.

Jak udostępnić Stories na Instagramie?

Aby udostępnić swoje Stories na Instagramie, możesz skorzystać z opcji „Udostępnij”, która pozwala na udostępnienie treści na swoim profilu lub wysłanie jej do konkretnych użytkowników.

 • Wybierz opcję „Udostępnij” na końcu swojej relacji.
 • Możesz wybrać, czy chcesz udostępnić treść na swoim profilu jako relację, jako post na tablicy lub wysłać ją do konkretnych użytkowników w wiadomości.
 • Jeśli wybierzesz opcję udostępnienia na swoim profilu jako relację, relacja zostanie wyświetlana w górnej części Twojego profilu przez 24 godziny. Obserwujący będą mogli ją zobaczyć, klikając na Twój avatar w górnym lewym rogu ekranu.
 • Jeśli wybierzesz opcję udostępnienia jako post na tablicy, relacja zostanie dodana jako zdjęcie do Twojej tablicy na stałe. Będzie widoczna dla wszystkich Twoich obserwujących.
 • Aby wysłać relację do konkretnych użytkowników, wpisz ich nazwy w sekcji „Wpisz nazwę użytkownika” i wybierz odpowiednie profile z listy.

Udostępnianie czyjejś relacji w formie zrzutu ekranu

Jeśli ktoś nie oznaczył Cię w swojej relacji, ale chciałbyś ją udostępnić na swoim profilu na Instagramie, istnieje prosty sposób – zrobienie zrzutu ekranu. To pozwoli Ci zachować chwilę, którą chcesz podzielić się ze swoimi obserwującymi.

Aby udostępnić relację w formie zrzutu ekranu, wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz wybraną Stories, którą chcesz udostępnić.
 2. Na swoim telefonie, wykonaj zrzut ekranu, naciskając odpowiednie klawisze. Metoda wykonania zrzutu ekranu może się różnić w zależności od modelu telefonu.
 3. Zobacz ostatnio zrobione zrzuty ekranu w swojej galerii i wybierz ten związany z udostępnianą relacją.
 4. Otwórz aplikację Instagram i przejdź do sekcji “Dodaj do swojej relacji”.
 5. Wybierz zrzut ekranu z relacji i dodaj go jako swoją relację.

Pamiętaj, żeby oznaczyć autora udostępnianej relacji. Możesz to zrobić, dodając „@nazwaprofiluautora” do treści swojej relacji. To pomoże wskazać, kto jest autorem udostępnionego materiału.

Udostępnianie relacji na Instagramie

Krok Instrukcje
1 Otwórz wybraną Stories, którą chcesz udostępnić.
2 Na swoim telefonie, wykonaj zrzut ekranu, naciskając odpowiednie klawisze. Metoda wykonania zrzutu ekranu może się różnić w zależności od modelu telefonu.
3 Zobacz ostatnio zrobione zrzuty ekranu w swojej galerii i wybierz ten związany z udostępnianą relacją.
4 Otwórz aplikację Instagram i przejdź do sekcji “Dodaj do swojej relacji”.
5 Wybierz zrzut ekranu z relacji i dodaj go jako swoją relację.

„Udostępnianie czyjejś relacji w formie zrzutu ekranu jest prostym sposobem na podzielenie się ulubionymi chwilami na Instagramie. Upewnij się, że oznaczasz autora, aby szanować jego pracę i twórczość.” – mówią eksperci od mediów społecznościowych.

Udostępnianie czyjejś relacji w formie filmu

Jeśli chcesz udostępnić relację w formie filmu na swoim profilu Instagram, będziesz potrzebować dodatkowej aplikacji do nagrywania ekranu telefonu. Możesz zarejestrować wideo z relacji i udostępnić je tak samo, jak w przypadku zrzutu ekranu. Pamiętaj, żeby oznaczyć autora relacji w treści swojej relacji, dodając „@nazwaprofiluautora”.

Metoda Zalety Wady
Zrzut ekranu – Szybki i łatwy sposób na udostępnienie relacji w formie statycznej
– Możliwość oznaczenia autora relacji
– Brak dźwięku i animacji
– Relacja nie jest odtwarzana wideo
Aplikacja do nagrywania ekranu Udostępnianie relacji w formie filmu
– Pełne odtwarzanie dźwięku i animacji
– Konieczność pobrania dodatkowej aplikacji
– Wymaga nagrania i przetworzenia wideo przed udostępnieniem

Wybierz metodę, która najlepiej odpowiada Twoim preferencjom i potrzebom. Pamiętaj, żeby zawsze szanować prawa autorskie i oznaczać autora relacji, które udostępniasz na swoim profilu.

Jak wysłać czyjąś relację znajomemu w wiadomości?

Aby udostępnić czyjąś relację swoim znajomym, masz kilka opcji. Możesz pokazać im relację, wysyłając bezpośrednio link do niej. Otwórz wybraną relację i wybierz opcję „Udostępnij”. Możesz także skopiować link do relacji i wysłać go znajomym ręcznie.

Wygodniejszą opcją może być bezpośrednie wysłanie linka bezpośrednio z aplikacji Instagram, ale można skopiować link do schowka i wysłać go poprzez dowolną aplikację komunikacyjną, taką jak Messenger czy WhatsApp.

Jeśli preferujesz wysyłanie linku bezpośrednio z aplikacji Instagram, otwórz wybraną relację i wybierz opcję „Udostępnij”. Wysoka podsekcja się z pewnością otworzy, ładowanie będzie trwało, a na koniec będziesz mógł wybrać dostępną w twoim telefonie aplikację komunikacyjną, aby udostępnić relację.

Jak wysłać link do relacji w wiadomości na Instagramie (instrukcja krok po kroku):

 1. Otwórz aplikację Instagram.
 2. Przejdź do relacji, którą chcesz wysłać znajomemu.
 3. Na pasku menu pod relacją znajdziesz ikonkę udostępniania. Kliknij na nią.
 4. Po kliknięciu ikonki udostępniania wyświetli się menu z różnymi opcjami udostępniania. Wybierz opcję „Wyślij do znajomych”.
 5. Wybierz znajomych, którym chcesz wysłać link do relacji i kliknij na „Wyślij”.
 6. Gotowe! Link do relacji zostanie wysłany do wybranych znajomych w wiadomości na Instagramie.

Pamiętaj, że możesz także skopiować link do relacji i wysłać go znajomym ręcznie poprzez dowolną aplikację komunikacyjną. Wybierz metodę, która jest dla Ciebie najwygodniejsza.

Udostępnianie relacji znajomym to świetny sposób na dzielenie się interesującymi momentami z bliskimi. Nie zapomnij jednak zawsze szanować praw autorskich i oznaczać autora relacji, których używasz, aby docenić ich pracę i twórczość.

Wniosek

Podsumowując, udostępnianie czyjejś relacji na Instagramie jest łatwym i przyjemnym sposobem na dzielenie się ulubionymi momentami z innymi użytkownikami. Możesz udostępniać relacje, do których zostaniesz oznaczony, a także udostępniać relacje poprzez zrzut ekranu lub nagranie ekranu. Dla tych, którzy nie chcą, aby inni mieli możliwość udostępniania ich relacji, istnieje możliwość blokady tej funkcji w ustawieniach profilu. Pamiętaj jednak, aby zawsze oznaczać autora udostępnianych relacji, aby szanować prawo autorskie i szanować twórców treści.

FAQ

Jak udostępnić czyjąś relację na Instagramie?

Możesz udostępnić czyjąś relację na Instagramie, jeśli zostałeś w niej oznaczony. Po oznaczeniu, otrzymasz powiadomienie z opcją „Dodaj do swojej relacji”, która pozwoli Ci udostępnić relację na swoim profilu.

Jak udostępnić czyjeś Stories na swoim profilu?

Aby udostępnić czyjeś Stories na swoim profilu, musisz zostać oznaczony w danej relacji. Po oznaczeniu otrzymasz powiadomienie z opcją „Dodaj do swojej relacji”, która umożliwi Ci udostępnienie relacji na swoim profilu.

Jak udostępnić czyjąś relację w formie zrzutu ekranu?

Jeśli ktoś nie oznaczył Cię w swojej relacji, możesz zrobić zrzut ekranu z wybranej Stories i dodać go do swojej relacji. Pamiętaj, aby oznaczyć autora relacji, dodając „@nazwaprofiluautora” do treści swojej relacji.

Jak udostępnić czyjąś relację w formie filmu?

Jeśli chcesz udostępnić czyjąś relację w formie filmu na swoim profilu Instagram, będziesz potrzebować dodatkowej aplikacji do nagrywania ekranu telefonu. Nagraj wideo z relacji i udostępnij je tak samo, jak w przypadku zrzutu ekranu. Pamiętaj, aby oznaczyć autora relacji, dodając „@nazwaprofiluautora” do treści swojej relacji.

Jak wysłać czyjąś relację znajomemu w wiadomości?

Aby udostępnić czyjąś relację znajomemu w wiadomości, otwórz wybraną relację i wybierz opcję „Udostępnij”. Możesz także skopiować link do relacji i wysłać go znajomym ręcznie.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *